HAKKIMIZDA

Hakkımızda detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

BİZ KİMİZ?

Ofelia Estetik & Güzellik Salonu’nun Temel aldığı ilke”mükemmelliğe ulaşma çabası”dır. Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir. İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran kuruluşumuz ,uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Ofelia Estetik & Güzellik Salonu başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli,yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır. Bu amacından dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kadrosu ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.Uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir.Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği bir salon ambiyansı oluşturmaktayız. Ayrıca Ofelia Estetik & Güzellik Salonu Türk tüketicisine Dünyada üretilen ve konularında başarılı olmuş markaların tanıtılması ve bu markaların doğru biçimde tüketicilere sunulmasını sağlamıştır ve sağlamaktadır.

Yaşadığımız Dünya’da sağlık ; Kendimize saygımız ve güçlenme olarak yeniden tanımlanmıştır. Bakımlı olmak, kendimize olan saygımızın temel dayanağıdır, insanlar bu hizmeti verenler ile bağlarını 1800’lü yıllarda kurmuşlardır ve günümüzde de bu bağ kuvvetlenerek artmaktadır.Bu bağlamda hizmetlerimizin sürekliliği vardır. Verdiğimiz hizmet insana özgüdür, güler yüzlü anlayışlı sabırlı ve pratik çözümler üretebiliyor olmak çok önemlidir. Hedefimiz, bu ilkelere bağlılıkla hizmet vermektir.

Bursa’da faaliyet gösteren Güzellik & Estetik salonları arasında örnek, Hijyen, lider, dinamik, saygın, bayanlara özel ve güvenilir bir güzellik salonu olarak Sağlık, Güzellik ve Estetik sektöründeki son teknolojik donanımları, titizliğimiz ve kişiye özel hizmetlerimizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir işletme olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sağlamaktır.

  • Son teknolojik makinalardan oluşan donanıma sahip olmamız,
  • Konusunda yeterli bilgiye sahip uzman personel istihdam etmemiz,
  • Tam steril malzemeler ve anti bakteriyel ürünlerle, son derece hijyenik bir ortamda hizmet veriyor olmamız.
  • Kişisel bakıma yönelik tüm faaliyetleri tek çatıda toplamış olmamız,
  • Sağlık yönünden testlerden geçmiş güvenilir markaların ürünleri ile hizmetlerimizi yapmamız.

SALONUMZDA KALICI MAKYAJ, İPEK KİRPİK, PROTEZ TIRNAK, KAŞ TASARIMI, LAZER EPİLASYON, İĞNELİ EPİLASYON, SİR AĞDA, KAVİTASYON, RADYOFREKANS, POWER PLATE, MANİKÜR, PEDİKÜR, PARAFİN, CİLT BAKIMI, MAKYAJ UYGULANMAKTADIR.